Київ приймав фінальні інтелектуальні баталії країни. Головний трофей престижних змагань поїхав до Поділля. Учні престижного навчального закладу вибороли перше місце. Команда Вінницького фізико-математичного ліцею №17 виявилася найсильнішою на всеукраїнському фіналі проєкту «Пліч-о-пліч» з шахів.
Організатори провели вирішальні ігри 17 червня. Масштабна спортивна ініціатива проходить під патронатом Президента України Володимира Зеленського. Метою цих масштабних змагань є єднання школярів з різних куточків держави, залучення молоді до активного способу життя та формування навичок лідерства.
Перемогу кували четверо ліцеїстів. Тріумфаторами змагань стали Олександр Скорченко, Семен Платовський, Роксолана Яковенко та Тимур Ширма.
«Упродовж турніру юні шахісти продемонстрували високий рівень підготовки, стратегічне мислення, витримку та справжній командний дух», — зазначили в ОВА.
Турнірна таблиця зафіксувала лідерство вінничан. Юні інтелектуали обійшли конкурентів завдяки більшій кількості зароблених пунктів у змаганнях учнів 5–9 класів, про що офіційно відзвітували представники Вінницької ОВА. Цей високий результат став черговим доказом потужного розвитку шахового спорту в усьому регіоні.
Тріумф став спільною справою. Обласна влада висловила щиру вдячність викладачам, наставникам, батькам і безпосередньо новоспеченим чемпіонам України за якісну підготовку до фінального етапу.








Залишити коментар